Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Tipy a triky pro 3D galerii

   Každý člen 3DJournalu získává kromě dalších výhod také vlastní 3D galerii. V ní může vystavovat obrázky, které si tak může prohlížet kdokoli, kdo má přístup k internetu. Pojďme si o práci s galerií říci více.

   Na stránku s galeriemi se dostanete snadno - stačí v menu webu 3DJournal.com kliknout na položku 3D galerie. Každý člen kromě svého hesla pro přístup k článkům získá i číslo své galerie - a pokud zatím neměnil její obsah, může se k ní dostat zadáním tohoto čísla do pole "Jdi přímo do galerie číslo" (a stiskem tlačítka OK) na stránce galerií. Jakmile je v galerii nahrán první obrázek (musí to být ten nahoře vlevo v galerii), galerie se zobrazí i v seznamu galerií. Do každé galerie lze kdykoli skočit přímo tak, že se do pole nad seznamem galerií zadá její číslo a stiskne se tlačítko OK.
   Pokud kliknete na cizí galerii, zobrazí se její obsah - titulek, úvodní text a fotografie (nebo obrázky), které majitel galerie nahrál. Kliknutím na libovolný obrázek se tento zobrazí v plné velikosti. Všimněte si, že první z fotografií se zobrazuje ve zmenšené podobě také na stránce s přehledem všech galerií.
   Pod obrázky mohou být odkazy až na 4 další stránky s obrazy - zobrazuje se u nich opět první obrázek z každé takové stránky.
  
Jak tvořit vlastní galerii
   Jste-li přihlášeni (zadali jste přihlašovací jméno a heslo) a vejdete do své galerie, zjistíte, že vypadá jinak než galerie ostatních. Titulek a popisek jsou v rámečku, kde se dají upravovat a pod obrázky (nebo pod místy pro obrázky) jsou tlačítka Procházet a Nahrát.
   Chcete-li upravit texty, prostě jen přepište ty, které jsou napsány v rámečcích a klikněte na tlačítko Upravit texty.
   Chcete-li nahrát nový obrázek (gif, jpg nebo png), klikněte pod místem, kam ho chcete nahrát, na tlačítko Procházet a najděte obrázek na disku. Potom stiskněte tlačítko Nahrát. Takto můžete postupně nahrát všechny obrázky své galerie.
   Doporučujeme nenahrávat obrázky větší než 200 KB. Budou-li příliš velké, uživatelé s pomalým připojením si dlouho počkají - pokud vůbec budou ochotni čekat. (Systém 3DJournal sám omezuje velikost obrázku na 1,5 MB.)
   Chcete-li zaplňovat i další stránky své galerie, prostě klikněte na jeden z odkazů pod obrázky na první stránce. Chcete-li, aby se na další stránky galerie dostali i ostatní návštěvníci, je třeba na nich vždy nahrát první obrázek vlevo - ten se pak na ostatních stránkách vaší galerie použije jako odkaz.
   V tomto okamžiku má každý uživatel k dispozici až 5 stránek galerie a do každé z nich lze nahrát nejvíce 15 obrázků. Je tedy vhodné pečlivě vybírat - aby vaši návštěvníci našli vždy to nejlepší.
   Pokud nahrajete obrázek, v přehledu odkazů se automaticky zobrazuje jeho zmenšený náhled - a nahrávání je tak rychlejší.
   Ke každé 3D galerii je připojeno diskusní fórum, do kterého můžete psát vzkazy svým návštěvníkům a oni vám.
  
Udělejte svou galerii slavnou
   Vaši galerii najdou všichni návštěvníci 3DJournalu, pro její slávu však můžete udělat ještě více - umístit odkazy na ni i na další stránky, dohodnout umístění odkazů s přáteli a zaregistrovat ji v českých (případně v zahraničních) katalozích - např. na seznam.cz, atlas.cz a centrum.cz (ve vyhledávačích ji není třeba registrovat - ty ji najdou prostřednictvím 3DJournalu, který již zaregistrován je).
   A jak na to? Především je třeba použít správný odkaz. Ten získáte takto: Jste-li přihlášeni svým jménem a heslem, odhlaste se. Jděte do seznamu galerií a najděte tu svou (seznam pokračuje na dalších stránkách, je třeba dojít až na tu, odkud vede odkaz na vaši galerii). Pozor! V tomto případě není možné jít na galerii prostřednictvím zkrácené volby (tedy vyplněním jejího čísla do políčka nad seznamem galerií a kliknutím na OK). Klikněte na odkaz na svou galerii. Zkopírujte si adresu z adresního řádku webového prohlížeče, pro první galerii by to bylo např. http://www.3djournal.com/002/galery.php?lgd=0&usr=1 (za rovnítkem a slovem usr bude číslo vaší galerie). Pomocí tohoto odkazu pak na vás mohou odkazovat ostatní.
   Přejeme vám šťastnou ruku při tvorbě vašich 3D obrazů i při jejich výběru pro vaši galerii.
(3DJournal)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

©2003 - 2021 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití