Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Malá revoluce: Nový 3D software 3DJournal 3.2

   První verze programu 3DJournal pro tvoření 3D fotografií byla představena již v roce 2003 a nyní je tu její nejnovější následovník: Stejně snadno se ovládá, ale přitom nabízí řadu velmi užitečných nových funkcí, a to jak pro tvorbu 3D fotografií, tak pro tvorbu 3D videa. Pojďte se s námi podívat.

   Podrobný článek o vlastnostech programu 3DJournal najdete zde . A na následujících řádcích najdete stručný popis největších novinek i krátké ohlédnutí.
  
   (Tip: Pokud chcete převést své starší 2D fotografie do 3D, pak se vám bude hodit i program 3DJournalDX.)
  
Rychlejší a lepší práce s 3D fotografiemi i s 3D videem
   V nové verzi najdete především tyto novinky:
   * Funkce 3D živé barvy vylepší barevné podání řady snímků především z přírody.  Uživatelské rozhraní programu 3DJournal
   * 3D fotografie nyní vyladíte nejen šipkami pro posun či natočení obrazů, ale i jediným tlačítkem se čtyřmi šipkami. Kliknete na něj, pak na vybraný bod na levém i pravém obraze a obrazy se sesadí k sobě.
   * 3DJournal umožňuje pracovat s 3D videem převedeným na jednotlivé snímky. Nyní díky dvojici dvojšipek dovoluje procházet jednotlivými snímky dopředu a dozadu, takže lze video z levé a pravé kamery daleko snáze sesynchronizovat.
   * Snadno lze nastavit výslednou velikost snímků, a to i na předdefinované velikosti HD a Full HD.
   * Přibyla lupa, vylepšeno bylo ořezávání, snadno lze libovolný ze vstupních obrazů otočit vzhůru nohama (užitečné, pokud máte 3D stojan se vzájemně otočenými fotoaparáty).
   * 3D fotografie lze uložit ve formátech stereo jpg a stereo png. To se dnes hodí například při přípravě 3D videa pro YouTube, ale do budoucna očekáváme jejich podporu třeba i ze strany výrobců 3D televizorů.
  
Co přinesla již minulá verze
   Připomeňme ještě, že již minulá verze přinesla řadu novinek, které značně rozšířily možnosti programu 3DJournal. Již nabídla možnost zvětšovat a zmenšovat levý obraz, což usnadňuje tvorbu 3D fotografií nebo videa v případě, že používáte dva různé fotoaparáty nebo kamery.
   Přidána byla také funkce pro lehké ubrání barev, která u řady fotografií zlepšuje 3D efekt a přitom výrazně nesníží barevnost. Umožnila vytvářet nejen anaglyphy pro modro-červené brýle, ale také pro jiné typy - třeba pro modro-žluté. Novinkou byla i možnost uložení aktuálních hodnot - takže se ke skládání jakékoli 3D fotografie můžete později vrátit a třeba ji ještě vylepšit.
   A hlavně přibyla možnost složit velké množství 3D obrazů automaticky jeden po druhém - se stejným otočením, posunem i ořezem. Tuto funkci oceňujete při vytváření 3D animací 3D videa.
   Všechny tyto funkce samozřejmě zůstaly zachovány i v nové verzi. Díky přepsání jádra programu však fungují rychleji.
  
Pár poznámek na závěr
   Při každém vylepšení programu 3DJournal vyhodnocujeme požadavky vás, našich uživatelů. A přidáváme funkce, které jsou podle vás užitečné. Chceme zachovat přehlednost a snadnou použitelnost programu - i proto, že jej sami neustále používáme pro tvorbu našich 3D fotografií a 3D videí.
   Pokud vás zajímá, jak se s programem 3DJournal dají snadno vytvářet 3D fotografie a 3D videa, podívejte se na naše video-návody:
  
   Jak snadno tvořit 3D fotografie (i jedním fotoaparátem)
   Jak snadno natáčet 3D videa/3D filmy (i pro YouTube)
  
   Plnou verzi softwaru 3DJournal si můžete výhodně pořídit zde.
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

©2003 - 2022 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití