Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

Diskusní fórum

   Návštěvníci 3DJournalu mohou využívat diskusního fóra. Je zde možná výměna názorů i zkušeností ohledně tvorby 3D fotografií (i jiné 3D grafiky) a dalších problémů týkajících se úžasného světa 3D.

   Jak využívat fórum
   Na diskusní fórum je možno se dostat odkazem z levého menu 3DJournalu nebo kliknutím sem .
   Diskusní fórum jsme se snažili vytvořit tak, aby bylo možno je použít co nejjednodušeji. Na jeho hlavní stránce mohou přihlášení uživatelé vidět seznam všech hlavních příspěvků (hlavní příspěvek je každý takový, který není jen odpovědí na nějaký předchozí příspěvek). Nepřihlášení uživatelé mohou spatřit pouze část příspěvků.
   Po kliknutí na titulek libovolného příspěvku se zobrazí jeho obsah a pokud na něj někdo odpovídal, pak i všechny odpovědi. Nepřihlášení uživatelé mají opět přístup pouze k omezenému počtu obsahů a odpovědí.
   V současnosti jsou pohromadě příspěvky pro všechny jazyky. 3DJournal hovoří česky a anglicky, jeho uživatelé však pocházejí z nejrůznějších částí světa. Hlavním diskusním jazykem fóra by měla být angličtina (většina uživatelů tento jazyk umí) - s ní je největší šance, že se najde někdo ochotný k diskusi. 3DJournal však nechce použití jazyků omezovat.
   Pokud se na jednu stránku všechny příspěvky nevejdou, pokračuje jejich seznam na dalších stránkách, na které se lze dostat přes odkazy pod tabulkou na hlavní straně.
  
Jak přispívat
   Nové příspěvky mohou vkládat pouze přihlášení uživatelé. Stačí kliknout na odkaz 'Vložit nový příspěvek' ve spodní části hlavní stránky fóra, poté do formuláře zapsat téma příspěvku a jeho obsah. Téma nesmí přesáhnout 50 znaků, vlastní obsah 1000 znaků (velikost rámečků formuláře zhruba odpovídá těmto hodnotám) - zbytek bude oříznut. Naším cílem je dosáhnout toho, aby byla diskuse věcná a stručná.
   Ke každému příspěvku je automaticky vloženo i jméno uživatele a datum + čas vložení. Jsme přesvědčeni, že to přispěje ke kvalitě diskusí.
   Chcete-li odpovědět na nějaký příspěvek a jste na jeho stránce, stačí zde kliknout na odkaz 'Odpovědět na tento příspěvek'. Kvůli zachování jednoduchosti a přehlednosti je nyní možno odpovídat na již vloženou odpověď pouze tak, že odpovíte na hlavní příspěvek (tedy na příspěvek, na který odpovídá ona).
  
Kdo to řídí
   Diskuse ve fóru jsou neřízené, 3DJournal si však vymiňuje právo mazat nevhodné (například vulgární) příspěvky, případně omezit přístup do fóra uživatelům, kteří by ostatním svými příspěvky znepříjemňovali život. Věříme však, že to nebude nikdy nutné.
   3DJournal také rozhoduje o tom, které příspěvky mohou vidět i nepřihlášení uživatelé. Zde nejsou stanovena striktní pravidla, předpokládáme, že se budou vyvíjet v čase podle příspěvků i diskusemi správců 3DJournalu.
   Přejeme vám příjemné užívání fóra 3DJournalu.
(3DJournal)
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

©2003 - 2021 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití