Domů | O nás | Staňte se členy klubu/Získejte 3D software | en english Přihlášení pro členy - Jméno: Heslo:
 3DJournal          Zažijte třetí rozměr obrazu
Naše nabídka: 3D fotografie 3D software Návody a rady Diskuze
HORKÉ TIPY VIDEO-NÁVODY
! 3DFotoVideo 3DVideoVideo

<<< Video 1: Jak vytvořit 3D fotografii

Video 2: Jak vytvořit 3D video >>>
E-kniha zdarma o 3D fotografii a 3D videu
E-kniha: Jak na 3D foto a 3D video - stáhni si knihu zdarma ze Slasti.cz nebo přímo zde: mobi - epub - pdf
Rychlé menu
 Hlavní stránka
 Všechny články
 O nás
3D galerie
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image
3D image

3DJournal a vy v roce 2004

   Co najdete na stránkách 3DJournalu v příštím roce? Jak dopadla čtenářská anketa? Kdo vyhrál plastové 3D brýle? To vše se dočtete na následujících řádcích. A chtěli bychom vám také popřát...

   V minulých necelých dvou měsících probíhala anketa, jíž měli možnost zúčastnit se všichni naši předplatitelé. Dozvěděli jsme se, co byste si vy, naši čtenáři, u nás rádi přečetli, i to, jak hodnotíte vlastnosti 3DJournalu.
   Na vysvědčení jsme převážně dostali docela slušné známky. Za články máme průměr 1,4 (takže by to byla jednička s odřenýma ušima), za odkazy a software 3DJournal 1,7 (takže tady se na jedničku ještě budeme muset více snažit), galerie od vás ovšem dostala 2,5 - k ní tedy upřeme v příštích měsících svou pozornost.
   Rádi byste u nás našli diskusní fórum (připravujeme), měli bychom vycházet častěji (to, přiznáváme, zatím nezvládneme) a chtěli byste se dočíst o množství různých 3D témat - všechna je zde nebudeme jmenovat, zmiňme tedy alespoň 3D video, které ve svých odpovědích uvádíte často.
  
Výsledky soutěže
   Součástí ankety byla i soutěž o nejhezčí 3D foto. Výběr nebyl snadný, nakonec jsme v souladu s pravidly jsme vybrali 3 galerie (jediné, co prozradíme, že 2 z nich byly ze stejné země, jedna z jiné) a mezi nimi vylosovali vítěze. Tím se stal majitel galerie číslo 19, Tomáš Mulač. Gratulujeme a plastové 3D brýle zasíláme.
  
Na co se ptáte
   Některé plány na příští rok jsme již naznačili, nad dalšími v současnosti přemýšlíme a prozradit více tak zatím nemůžeme. Čas od času nám někteří z vás kladou otázku, proč platí předplatné od června 2003 do května 2004 i tehdy, když je objednáno třeba v září 2003. Je to proto, aby noví předplatitelé měli přístup i ke starším textům (a kdyby dostali starší čísla zdarma a přístup k novým vydáním na 12 měsíců, bylo by to nefér vůči stávajícím předplatitelům).
   Uvedené termíny však mají ještě jeden důvod: Do května 2004 chceme zachovat stávající rozsah vydání, od června uvažujeme o změnách. Každý předplatitel by měl mít jistotu, že za své peníze dostane 12 rozsahem podobných vydání.
   Moc vám děkujeme za přízeň v tomto roce a přejeme vám všechno nejlepší do roku příštího. Těšíme se, že se s vámi budeme setkávat nad stránkami 3DJournalu i nad vašimi krásnými 3D fotografiemi a 3D obrazy, přejeme vám to nejlepší i v osobním životě,
Váš tým 3DJournalu
Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet

    Jaggni to! Linkuj! Vybrali.sme

del.icio.us stumble it digg it Google Reddit Ma.gnolia connotea NewsVine blinkbits BlinkList De.lirio.us co.mments feedmelinks Furl scuttle simpy YahooMyWeb
Kompletní menu
 Hlavní stránka
 Předplatné
 Ztracené heslo
 Software 3DJournal
 3D brýle
 3D film, 3D video
 Všechny články
 Diskuzní fórum
 3D galerie
 3D galerie míst světa
 Stáhněte si
 Užitečné odkazy
 Otázky a odpovědi
 Správa členského konta
 O nás
 
 Pošlete odkaz na tuto stránku přátelům na Facebooku: Sdílet


3D software pro 3D fotografie a pro prevod z 2D do 3D


Tato stránka je součástí projektu 3DJournal. Na jeho stránkách naleznete: 3D obrázky (prostorové 3D obrázky, 3D obrazy), 3D fotografie (prostorové 3D fotografie, 3D fota, 3D fotky), návod na 3D, jak se dělají 3D obrazy, jak se dělají 3D fotografie (jak se dělají 3D fotky), download 3D software zdarma, levné 3D brýle, 3D vybavení, 3D fotoaparáty, 3D hry pro 3D brýle (3D hra pro 3D brýle), anaglyph, anaglyf, anaglyphy, anaglyfy, stereogram, stereograf, stereogramy, 3D grafy, 3D animace, 3D rendering, 3D odkazy, 3D galerie, umělecká 3D erotika, 3D svět, stereoskopické obrazy, modročervené brýle, červenomodré brýle, red cyan brýle.

�2003 - 2019 3DJournal.com
Publisher: Bispiral, s.r.o. | Ochrana soukromí a pravidla použití